0

Krepšelyje nėra produktų.

Privačių darželių maitinimas (Vaikų maitinimas)

Ne paslaptis, kad tėvams be galo rūpi, kokį maistą valgo jų vaikai tiek darželyje, tiek mokykloje. Maistinė vertė, kokybiški produktai ir geras skonis tikrai dera viename sakinyje, jei vaikų maitinimas tampa prioritetu. Žinoma, išleidę vaikus į ugdymo įstaigas, tėveliai turi pasitikėti, kad tiekiamas maistas atitiks sveikos mitybos principus, galiojančias rekomendacijas, o patiekalai bus įvairūs ir patiks tiek mažiesiems, tiek vyresniems.

 

Vaikų maitinimas darželiuose turi būti apgalvotas, o pati gamyba – kruopšti. Juk visi žino, kokie jautrūs ir išrankūs maistui gali būti mažyliai. Ne ką mažiau svarbus yra ir maitinimas mokyklose: augančiam organizmui reikia maistingų patiekalų, kurie būtų naudingi sveikatai ir užtikrintų sotumą visą likusią dieną.

 

UAB „Rojaus obuoliai“ darželiams, mokykloms ir stovykloms tiekia visavertį, subalansuotą maistą (pusryčius, pietus ir pavakarius), kuris stebina puikiu skoniu, įtinkančiu net patiems išrankiausiems vaikams. Maisto tiekimo paslaugos prieinamos Vilniuje.

Taip pat maitinimo paslaugas teikiame:

1. Stovykloms

Maitinimo paslaugos ypač aktualios sporto, meno ar kitų stovyklų metu, kai vaikai, pavargę nuo fizinės veiklos ir emocijų, būna stipriai išalkę. Jų energijai, smalsumui ir gerai nuotaikai palaikyti ypatingai svarbus subalansuotas, gardus maistas. Būtent tai mes padėsime užtikrinti. Galime pagaminti patiekalus iš įvairiausios mėsos (pvz., vištienos, jautienos, kiaulienos) ar žuvies, o šalia patieksime puikaus skonio košių bei salotų. Užtikriname vaikų poreikius atitinkantį, puikiai subalansuotą maitinimą ten, kur patogu jums.

2. Mokykloms

Renkantis ugdymo įstaigą maitinimas mokyklose taip pat tampa svarbiu faktoriumi: ar bus atsižvelgta į vaiko mitybos racioną? Ar jis nebus alkanas? Ar sudarytas valgiaraštis atlieps jo poreikius? Žinome, kad mokyklų maitinimas gali tapti tikru galvos skausmu, todėl siekiame užtikrinti aukščiausios kokybės maitinimo paslaugas visiems: tiek vaikams, tiek mokyklos personalui. Kasdien verdamos užburiančiai kvepiančios sriubos, troškinami kotletai, kepami blyneliai, burbuliuoja guliašas, verda varškėčiai, o šalia patiekiamos įvairiausios salotos ar košės.

3. Maitinimo paslaugos darželinukams Vilniuje

Maitinimas darželiuose turi būti visavertis, atitinkantis higienos rekomendacijas. Valgiaraštį „Rojaus obuoliai“ visuomet yra pasiruošę derinti su visa bendruomene tam, kad visi vaikai būtų sotūs, smalsūs ir laimingi. Esame drąsūs, mėgstame naujus atradimus, todėl nebijome eksperimentuoti. Susisiekime ir raskime geriausią sprendimą drauge!

4. Vaikų maitinimas